Monika A. Oleksa gościem naszej biblioteki- 06.11.2014r.

Dnia 6 listopada 2014 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Kobylinie gościła Monika A. Oleksa.

W kameralnej atmosferze grono czytelników słuchało opowieści pisarki. Jest Ona rodowitą lublinianką. To również pisząca marzycielka z duszą otwartą na drugiego człowieka.  Autorka prowadzi bloga literackiego (www.magialiterczarslow.blogspot.com), jego fragmenty zostały zaprezentowane zebranym czytelnikom. Z zawodu jest lektorem języka angielskiego, a Jej pasją jest pisanie.

Debiutowała w 2002 roku zbiorem opowiadań ,,Uśmiech mima” , a w roku 2011 ukazała się Jej pierwsza powieść ,,Miłość w kasztanie zaklęta”.  Pozostałe książki Moniki Oleksy to: ,,Ciemna strona miłości” ,  ,,Samotność ma twoje imię”. Są one dostępne w Bibliotece Publicznej w Kobylinie.

Zapraszamy do zapoznania się z twórczością naszego gościa.

KATALOG KSIĄŻEK:

ZAPRASZAMY:

Rok 2022 rokiem

Marii Konopnickiej

Józefa Wybickiego

Marii Grzegorzewskiej

Wandy Rutkiewicz

Ignacego Łukasiewicza

Józefa Mackiewicza

Polskiego Romantyzmu

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.