Spotkanie z Krzysztofem Koziołkiem -25 wrzesień 2013 r.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem

W środę, 25 września 2013 r., gościliśmy w naszej bibliotece pana Krzysztofa  Koziołka, zielonogórzanina z urodzenia, obecnie mieszkającego w Nowej Soli. Jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim, z zawodu pisarzem i dziennikarzem. Jego pasją są wędrówki górskie, jest zapalonym kibicem żużla i fanem serialu ,,Na południe”.

Debiutował powieścią sensacyjną ,,Droga bez powrotu” w roku 2007. Był zgłoszony do Paszportu Polityki 2010 i nominowany  do Lubuskiego Wawrzynu  Literackiego. W 2011 roku otrzymał Lubuską Nagrodę Literacką dla najbardziej obiecującego  lubuskiego pisarza.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I Gimnazjum w Kobylinie. Autor  przekazał zebranym informacje na temat kryminału polskiego i skandynawskiego, krótko przedstawił tematy napisanych przez siebie  książek oraz cechy własnego warsztatu literackiego.

Wszystkie książki autorstwa Krzysztofa Koziołka są dostępne w naszej bibliotece.

Zapraszamy miłośników powieści kryminalnych i sensacyjnych do naszych placówek.

KATALOG KSIĄŻEK:

ZAPRASZAMY:

Rok 2022 rokiem

Marii Konopnickiej

Józefa Wybickiego

Marii Grzegorzewskiej

Wandy Rutkiewicz

Ignacego Łukasiewicza

Józefa Mackiewicza

Polskiego Romantyzmu

Lista wydarzeń w miesiącu Październik 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.