Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AUDIOBOOKI

Czcionka:

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników biblioteki !!!

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom, biblioteka zakupiła audiobooki. Na początek użytkownicy mają do dyspozycji blisko 70 pozycji na które składa się  literatura dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Wśród naszych książek na CD każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Jest  to na razie mały, ale ciągle powiększany zbiór książek do słuchania.  To dobra wiadomość dla tych, którzy np.  ze względu na brak czasu, czy słaby wzrok wolą  ,,słuchać książek”.

 Audiobooki zawitały na dobre do bibliotek i powoli stają się nieodłączną ich częścią. Bardzo szybko audio książki stały się odpowiedzią na potrzeby wielu osób - od zabieganych ludzi sukcesu po rodziców, szukających nowych sposobów spędzania wolnego czasu ze swoimi pociechami.

Audiobooki udostępniane przez Bibliotekę w Kobylinie można poznać dzięki najlepszym polskim głosom, nierzadko, bowiem są one czytane przez znakomitych aktorów i lektorów.

 Zapraszamy gorąco wszystkich czytelników i nie-czytelników do korzystania z naszych zbiorów, zwłaszcza audiobooków. Możecie ich słuchać w samochodzie, autobusie, podczas wykonywania prac domowych.

 Jeszcze nigdy obcowanie z literaturą nie było takie wygodne.

Z wszystkimi tytułami audiobooków można zapoznać się poprzez Katalog ON-LINE, dostępny na naszej stronie www . 

Wpisując w Katalogu ON-LINE, w oknie hasła przedmiotowego – AUDIOOBOOK , ukaże się pełna lista audiobooków posiadanych przez naszą bibliotekę.

Wpisując w Katalogu ON-LINE, w oknie tytułu lub autora, poszukiwany przez nas tytuł książki (audiobooku) lub autora książki, ukaże nam się informacja, czy biblioteka posiada poszukiwaną pozycję.

 

 

KATALOG KSIĄŻEK:

ZAPRASZAMY:

Rok 2020 rokiem  

 

św. Jana Pawła II

Bitwy Warszawskiej

hetmana Stanisława Żółkiewskiego

Romana Ingardena

Teodora Axentowicza

o. Józefa Marii Bocheńskiego

Leopolda Tyrmanda

Pogoda

Kalendarium

Lipiec 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny