Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AUDIOBOOKI

Czcionka:

Mamy dobrą wiadomość dla użytkowników biblioteki !!!

Wychodząc naprzeciw nowym potrzebom, biblioteka stale zakupuje audiobooki. Na początek użytkownicy mieli do dyspozycji blisko 70 pozycji na które składała się literatura dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Aktualnie w bibliotece znajduje się 555 audiobooków. Wśród naszych książek na CD każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Stale powiększamy zbiór książek do słuchania.  To dobra wiadomość dla tych, którzy np.  ze względu na brak czasu, czy słaby wzrok wolą  ,,słuchać książek”.

 Audiobooki zawitały na dobre do bibliotek i powoli stają się nieodłączną ich częścią. Bardzo szybko audio książki stały się odpowiedzią na potrzeby wielu osób - od zabieganych ludzi sukcesu po rodziców, szukających nowych sposobów spędzania wolnego czasu ze swoimi pociechami.

Audiobooki udostępniane przez Bibliotekę w Kobylinie można poznać dzięki najlepszym polskim głosom, nierzadko, bowiem są one czytane przez znakomitych aktorów i lektorów.

 Zapraszamy gorąco wszystkich czytelników i nie-czytelników do korzystania z naszych zbiorów, zwłaszcza audiobooków. Możecie ich słuchać w samochodzie, autobusie, podczas wykonywania prac domowych.

 Jeszcze nigdy obcowanie z literaturą nie było takie wygodne.

Z wszystkimi tytułami audiobooków można zapoznać się poprzez Katalog ON-LINE, dostępny na naszej stronie www . 

Wpisując w Katalogu ON-LINE, w oknie hasła przedmiotowego – AUDIOOBOOK , ukaże się pełna lista audiobooków posiadanych przez naszą bibliotekę.

Wpisując w Katalogu ON-LINE, w oknie tytułu lub autora, poszukiwany przez nas tytuł książki (audiobooku) lub autora książki, ukaże nam się informacja, czy biblioteka posiada poszukiwaną pozycję.

 

 

KATALOG KSIĄŻEK:

ZAPRASZAMY:

Rok 2021 rokiem  

 

Konstytucji 3 maja

kadr. Stefana Wyszyńskiego

Stanisława Lema

Cypriana Kamila Norwida

Tadeusza Różewicza

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Pracowników Ochrony Zdrowia

Powstań Śląskich

Pogoda

Kalendarium

Sierpień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny